Frankrijk, Lot, Lachapelle-Auzac
"Les pieds dans l'eau" dankt zijn naam aan de waterrijke vallei . Op 3,5 ha privé grond zijn er natuurlijke waterbronnen, een riviertje, een grot, een bos en weide grond. De pittoreske gite "les pieds dans l'eau" uit de 18de eeuw is in 2007 ger
Frankrijk, Lot, Souillac
Gîte Manseng heeft een oppervlakte van 45 m². De ruimte is handig ingedeeld, met een overzichtelijke en goed uitgeruste keuken, een eettafel met vier stoelen, een zithoek en een aparte slaaphoek. De badkamer is voorzien van een douche en een zit
Gîte Colombard heeft een oppervlakte van 45 m². De gîte is handig ingedeeld, met een overzichtelijke en goed uitgeruste keuken, een eettafel met vier stoelen, een zithoek en een aparte slaaphoek. De badkamer is voorzien van douche en toilet. Het
Een prachtig huisje gelegen in een beschermd natuurgebied, 3,5 ha privé grond aan een natuurlijke bron. VRIJ uitzicht over de weide, het water, de ezels. Ongelofelijk mooi en rustig. 's nachts is er een sterrenhemel die je nergens meer ziet.
Frankrijk, Lot, Fajoles
De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor
Frankrijk, Lot, Cajarc
U slaapt in het romantische interieur van een authentieke Aziatische Yurt. De Yurt is uitermate ruim opgezet, ruim 30 vierkante meter en, geïntegreerd en van buitenaf onzichtbaar, ingebouwd in een Chalet. U heeft de beschutting en veiligheid van
Frankrijk, Lot, Nadaillac-de-Rouge
Las Costes Op een geweldige plek, in het hart van de Périgord Noir, staat dit karakteristieke en romantische vakantiehuis Las Costes. Hier kunt u samen met uw geliefde en/of uw gezin van alle rust en ruimte genieten in een historische setting.
Het geheel vrijstaande Quercinoise huis heeft een prachtige tuin van een halve hectare. Veel groen met diverse terrassen waar het heerlijk toeven is in zowel het voorjaar als de zomer als het najaar. Op de begane grond is een woonkamer met zit
Frankrijk, Lot, Mauroux
Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om
Een familievriendelijk, landelijk Frans vakantiehuis in de regio Dordogne en Lot, in de buurt van allerlei leuke meren en rivieren waar je veilig kunt zwemmen - er zijn restaurants en bars om op het terras in de zon te genieten. Dit vakantiehu
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne
Vakantiechalet te Mauroux - Cahors in het mooie Zuidwest-Frankrijk. Gelegen in een schitterend vakantiepark in het departement Lot ten zuiden van Frankrijk. Omringd door een prachtige omgeving rijk aan bossen dit midden in de wijnvelden van de
Gezamelijk te huur 3 ruime en sfeervolle vakantiehuizen / chalets, naast elkaar gelegen en ideaal voor groepen. “Van alle gemakken voorzien, dus u heeft bijna niets mee te nemen, behalve wat kleding en een goed humeur !” Omschrijving per chale
Frankrijk, Lot, Prayssac
Schitterend gelegen vakantiehuis ( max. 6 pers. ) in het zuiden van Frankrijk op de grens van de departementen Dordogne en Lot (46). De woning ligt vrij in een landelijke omgeving op anderhalve kilometer van het mooie dorpje Prayssac in het stro
Frankrijk, Lot, Pescadoires
Frankrijk, Lot, Grézels
Vakantiehuis Coulou ligt op u te wachten op een terrein van 20 hectare ongerepte natuur. Het vakantiehuis is gevestigd in een voormalige boerderij waar vroeger wijn werd geproduceerd. Het huis is helemaal gerenoveerd, waarbij het oorspronkelijke
Houten cabane "Mariposa" In het Parc régional des Causses de Quercy staat op ons terrein een vrijstaande, ruime houten cabane, omgeven door groen. De cabane is gebouwd als een bungalow en geheel ecologisch en volledig geïsoleerd. Het wordt v
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen