Vakantiehuizen in Lot

(97): pagina 3
v.a.€ 450.00
Pieds dans l'eau
4 pers.

Gites.nl logo "Les pieds dans l'eau" dankt zijn naam aan de waterrijke vallei . Op 3,5 ha privé grond zijn er natuurlijke waterbronnen, een riviertje, een grot, een bos en weide grond. De pittoreske gite "les pieds dans l'eau" uit de 18de eeuw is in 2007 ger

v.a.€ 955.00
La Vigne Vierge Gite de Charme
4 pers.

Gites.nl logo Luxe gite met twee slaapkamers en privézwembad op het rustige en ongerepte platteland van de Lot. La Vigne Vierge, genesteld in een rustige en ongerepte landelijke omgeving, is een prachtig 18e-eeuws stenen pand gelegen in de Lot-regio in Zuid

10
v.a.€ 710.00
Le Prieuré Boerderij gîte
4 pers.

Gites.nl logo Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne

v.a.€ 670.00
La Croze - gite Renoir
4 pers.

Gites.nl logo Gite Renoir bevindt zich op de eerste verdieping. De gite heeft een zitkamer met zitbank, stoelen en tv. De eetkamer biedt plaats aan 4 personen. De gite bevat 2 slaapkamers en 1 badkamer. Gite Renoir heeft twee terrassen waarvan er een uitzic

v.a.€ 335.00
La Fontaine
4 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis La Fontaine is een geheel vrij gelegen vier persoons chalet, met een slaapkamer met een antiek tweepersoons bed. Verder zijn er op de vide op de eerste etage twee éénpersoonsbedden. Op de begane grond bevindt zich een gezellig liv

4
v.a.€ 416.00
Chalet Mon Désir
4 pers.

Gites.nl logo Vakantiechalet te Mauroux - Cahors in het mooie Zuidwest-Frankrijk. Gelegen in een schitterend vakantiepark in het departement Lot ten zuiden van Frankrijk. Omringd door een prachtige omgeving rijk aan bossen dit midden in de wijnvelden van de

9
v.a.€ 335.00
Le Poulailler
4 pers.

Gites.nl logo Welkom bij Domaine Labastide, een grote boerderij die dateert uit 1823 en bestaat uit prachtig gerestaureerde stenen gebouwen waar authenticiteit en charme bijdragen aan de kwaliteit van de accommodatie.Wij zijn gevestigd in een gehucht van 3 hu

v.a.€ 515.00
Le Manoir - gîte Duras
4 pers.

Gites.nl logo De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s

10
v.a.€ 763.00
Coeur de Lot
4 pers.

Gites.nl logo Heerlijk ruim vakantiehuis met XXL zwembad*, tuin en groot terras, landelijk gelegen in het hart van het Lot departement. Een echte oase van rust, voor liefhebbers van de natuur, biedt het onderdak-huisje Quercy steen Causses met duiventil - ong

9
v.a.€ 620.00
Les Prinquières La Pêche
4 pers.

Gites.nl logo De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor

10
v.a.€ 795.00
BelleBiche
5 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is gelegen in een kleine "Hameau" (gehucht) en heeft een verzorgde, sfeervolle en bijzondere inrichting. Ruime woonkamer met zitbank, eethoek en met een museale vitrinekast vol opgezette dieren die in de omgeving voorkomen. De k

10
v.a.€ 700.00
Le petit Chateau
5 pers.

Gites.nl logo Bent u op zoek naar rust en privacy , dan kunt u met het gezin genieten van een fijne vakantie bij ons! De luxe kamers inclusief badkamer, toilet en keuken bevinden zich op de begane grond met een terras en een hoofdingang. Wij hebben 2 tweepe

10
v.a.€ 550.00
Le Manoir - gîte Malbec
5 pers.

Gites.nl logo Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, e

v.a.€ 625.00
Les Lacades
5 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Lacades met PRIVE zwembad ligt net buiten het dorpje Touzac. Het heeft een ruime woonkamer met ruime keuken. De keuken is compleet uitgerust met oa vaatwasser, magnetron en oven. De huiskamer heeft comfortable stoelen en ban

9
v.a.€ 450.00
Les pieds dans l'eau: gite BLAGOUR
5 pers.

Gites.nl logo Een heel ruim huis met twee grote prive terrassen, bbq, hangmat en geweldig uitzicht. Een gang met keuken, apart toilet, badkamer met inloop douche. Er is 1 slaapkamer met 2 enkele bedden waar je ook een dubbelbed van kan maken en 1 slaapkamer

v.a.€ 325.00
Les pieds dans l'eau: ROULOTTES pour 5 pers.
5 pers.

Gites.nl logo Twee roulottes die met een terras verbonden zijn en een unit vormen. Beiden hebben een tweepersoons bed. 1 roulotte heeft een kinderbedje boven het grote bed in een paart slaapkamertje, een eettafel met banken en opruim gedeelte. 2de roulotte he

Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen