Frankrijk, Lot, Loupiac
De sfeervolle tipitent 'Le Lavande' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De mooie ronde ruimte van de tipitent is voorzien van een heerlijk tweepersoonsbed, koelkast, TV en kachel. Het hoeft je dus aan ni
Frankrijk, Lot, Souillac
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen . Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogn
Frankrijk, Lot, Saint-Cernin
Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik
Frankrijk, Lot, Lachapelle-Auzac
Een knusse roulotte of pipowagen in Frankrijk aan de rand van een natuurlijke waterbron. Van alle gemakken voorzien. De roulotte ligt in een beschermd natuurgebied. Via een trapje kom je op een klein terras waar je heerlijk kunt zitten, binnen i
Frankrijk, Lot, Flaugnac
Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur
"Les pieds dans l'eau" dankt zijn naam aan de waterrijke vallei . Op 3,5 ha privé grond zijn er natuurlijke waterbronnen, een riviertje, een grot, een bos en weide grond. De pittoreske gite "les pieds dans l'eau" uit de 18de eeuw is in 2007 ger
Frankrijk, Lot, Montgesty
Luxe gite met twee slaapkamers en privézwembad op het rustige en ongerepte platteland van de Lot. La Vigne Vierge, genesteld in een rustige en ongerepte landelijke omgeving, is een prachtig 18e-eeuws stenen pand gelegen in de Lot-regio in Zuid
Frankrijk, Lot, Thédirac
Een heerlijk huis onder de eikenbomen. Ruime sejour met een zithoek bij de open haard. Gezellig eethoekje met stoelen die goed zitten en heel veel kastruimte. In de salon ook een comfortabele slaapbank (hoge kwaliteit) die in één beweging is i
Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en
Frankrijk, Lot, Puy-l'Évêque
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne
Frankrijk, Lot, Mauroux
Vakantiechalet te Mauroux - Cahors in het mooie Zuidwest-Frankrijk. Gelegen in een schitterend vakantiepark in het departement Lot ten zuiden van Frankrijk. Omringd door een prachtige omgeving rijk aan bossen dit midden in de wijnvelden van de
Frankrijk, Lot, Montcuq
De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s
Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer
Frankrijk, Lot, Rouffilhac
Neem contact met ons op voor beschikbaarheid en meer informatie. Rosemarie Blackburn Meeuwissen In een klein gehuchtje in Anglars Nozac, vindt u dit mooie gerenoveerde stenen huisje. Ideaal voor een klein gezin of een stel. In de buurt van R
Frankrijk, Lot, Lavercantière
Welkom in 'Le nid de l'écureuil ' Dit schitterende natuurhuisje is omgeven door rust, ruimte en natuur. Het is een recent gebouwd lieflijk en knus verblijf voor 1 tot 4 personen, volledig van hout. Houtbewerking is het vak van de verhuurders,
Frankrijk, Lot, Fajoles
De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen