Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot-et-Garonne

(77): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Lot-et-Garonne. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 1390.00
Maison Pradasse sur Lot
6 pers.

Gites.nl logo Maison Pradasse is een groot vrijstaand en sfeervol huis, uniek gelegen direct aan de oevers van rivier de Lot. Het vakantiehuis heeft een grote afgesloten tuin van 4000m2, geheel omheind,tussen de bossen, zonder buurtjes en ligt aan een rustig

10
v.a.€ 915.00
Las Coudennes
7 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis met prive zwembad, Lot et Garonne, Zuid Frankrijk net onder de Dordogne . Een sfeervol ingerichte woning van alle gemakken voorzien. Rondom het huis liggen meerdere overdekte terrassen, zodat je altijd een plekje kan vinden in de

20 pers.

Gites.nl logo 'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f

10
v.a.€ 1400.00
Domaine de France Complete
12 pers.

Gites.nl logo Dit leuke vakantiehuis bestaat uit drie afzonderlijke gites die allemaal met elkaar zijn verbonden. Het is dus heel geschikt voor een grotere familiegroep of vrienden die willen genieten van een ontspannen vakantie met elkaar. Er zijn drie keuk

v.a.€ 2280.00
La Belle Epoque
14 pers.

Gites.nl logo La Belle Epoque biedt comfortabel plaats aan 14 volwassenen en maximaal twee baby's (maximaal 15 gasten per keer). Met een volledig prive zwembad (gloednieuw voor 2021) en ruime prive-terrein is het de perfecte landelijke retraite. We hebben een

v.a.€ 1415.00
Petit Paradis
5 pers.

Gites.nl logo Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo

v.a.€ 610.00
les Chênes
6 pers.

Gites.nl logo les Chenes is een comfortabel vrijstaand huis met privé zwembad , gelegen op een heuvel met uitzicht op de vallei.Er zijn drie slaapkamers , badkamer met ligbad , openhaard , wasmachine , vaatwasser, woonkamer met openslaande deuren naar divers

8 pers.

Gites.nl logo Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De

v.a.€ 700.00
Chez Jan et Nicole - Gite Issac
2 pers.

Gites.nl logo Sinds februari wonen we met onze teckels en duitse dog op deze prachtige plek. Het huis (gite) is recent zeer sfeervol helemaal opgeknapt, voorzien van alle gemakken en geschikt voor 2 personen. De gite ligt op 5 meter van rivier de Lot, een waa

10
v.a.€ 525.00
Le Rosier
5 pers.

Gites.nl logo Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een

v.a.€ 712.00
Gîte Les Sapins
8 pers.

Gites.nl logo Les Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op 'les sapins'. Goed ingerichte open keuken, me

v.a.€ 492.00
Gîte Lencouet
6 pers.

Gites.nl logo Gîte Lencouet, oorspronkelijk een schuur en hooizolder van een oud 'maison de campagne' is gerenoveerd tot een verrassende en complete vakantiewoning voor 6 personen, met zicht op een schaduwrijke tuin. U heeft een heerlijk privé-terras met B

v.a.€ 325.00
Studio Lencouet
2 pers.

Gites.nl logo In 2012 hebben we onze oude schuur gerenoveerd tot een gezellige studio. De studio is ingericht voor romantische koppels of jonge gezinnen met een baby tot 2 jaar. Je hebt één open ruimte met ingerichte keuken, kleine tafel, zitbank, dubbelbed

9
v.a.€ 575.00
Bernac
4 pers.

Gites.nl logo Het vakantiehuis 'Bernac' bevindt zich op de eerste verdieping en is geschikt voor 2 tot 4 personen. Het bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzie

9
v.a.€ 980.00
Coursaint-pierre Gîte
6 pers.

Gites.nl logo De alleenstaande gîte van 80m² heeft plaats voor 6 personen. Er zijn 2 slaapkamers met elk hun eigen badkamer, volledig ingerichte keuken, living met slaapbank, eetplaats en 3 eigen terrassen met fantastisch uitzicht. Ze is voorzien van alle nod

Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen