Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot-et-Garonne

(45): pagina 3
v.a.€ 915.00
Las Coudennes
7 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis met prive zwembad, Lot et Garonne, Zuid Frankrijk net onder de Dordogne . Een sfeervol ingerichte woning van alle gemakken voorzien. Rondom het huis liggen meerdere overdekte terrassen, zodat je altijd een plekje kan vinden in de

v.a.€ 1400.00
L' Hoste

9.3
20 pers.

Gites.nl logo 'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f

v.a.€ 1400.00
Domaine de France Complete

v.a.€ 610.00
les Chênes

v.a.€ 650.00
Maussac

Gites.nl logo Deze prachtige, zeer grote typisch Franse vakantiewoning, Maussac, met privé zwembad voor 12 personen, gerenoveerd in 2005, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning heeft nog zijn oorspronkelijke oude dikke st

v.a.€ 950.00
Andante

Gites.nl logo Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 8 personen. De andere woning wordt