Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mézin
La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sainte-Livrade-sur-Lot
Maison Pradasse is een groot vrijstaand en sfeervol huis, uniek gelegen direct aan de oevers van rivier de Lot. Het vakantiehuis heeft een grote afgesloten tuin van 4000m2, geheel omheind,tussen de bossen, zonder buurtjes en ligt aan een rustig
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Savignac-de-Duras
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Monflanquin
In dit huis vind je nog de originele stenen muren en een open haard. Met uitzondering van de werk- of speelruimte op de bovenverdieping, bevindt de gehele woning zich op de begane grond. Een goed uitgeruste keuken / eetkamer leidt via dubbele de
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sos
Vakantiehuis Sicard in de Lot en Garonne is een mooi huis, gelegen op 2 verdiepingen, aan een rustig straatje met uitzicht op het mooie historische centrum van Soso. Het ruime huis met 3 slaapkamers biedt een accommodatie tot 6 personen. Het hui
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Dausse
les Chenes is een comfortabel vrijstaand huis met privé zwembad , gelegen op een heuvel met uitzicht op de vallei.Er zijn drie slaapkamers , badkamer met ligbad , openhaard , wasmachine , vaatwasser, woonkamer met openslaande deuren naar divers
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Vite
Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Feugarolles
Gîte Lencouet, oorspronkelijk een schuur en hooizolder van een oud 'maison de campagne' is gerenoveerd tot een verrassende en complete vakantiewoning voor 6 personen, met zicht op een schaduwrijke tuin. U heeft een heerlijk privé-terras met B
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Paulhiac
De alleenstaande gîte van 80m² heeft plaats voor 6 personen. Er zijn 2 slaapkamers met elk hun eigen badkamer, volledig ingerichte keuken, living met slaapbank, eetplaats en 3 eigen terrassen met fantastisch uitzicht. Ze is voorzien van alle nod
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac
Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fongrave
De Gîte bevindt zich op het terrein van Château Caillac, op loop- of fietsafstand van twee mooie dorpjes met café, restaurant, bank, bloemist, bakker en epicerie. Er is een boerderijwinkel op een paar minuten lopen met verse eieren, meloen, t
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Le Temple-sur-Lot
Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen