(60): pagina 4
v.a.€ 475.00
Andante

Gites.nl logo Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen.De andere woning word

v.a.€ 430.00
La Bakénia, gite Nissou

Gites.nl logo Gite "Nissou" ligt tegen het woonhuis van de eigenaren aan maar heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met een airco unit. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel, 3

v.a.€ 388.00
La Bakénia, gite Joini

Gites.nl logo Gite "Joini" ligt apart en heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met airco. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel en een slaapbank. De keuken bevindt zich in een a

20 pers.

Gites.nl logo 'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f

Gites.nl logo Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een

Gites.nl logo Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De