(77): pagina 5
v.a.€ 386.00
La Petite Maison

v.a.€ 325.00
Studio Lencouet

20 pers.

Gites.nl logo 'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f

Gites.nl logo Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een

Gites.nl logo Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De