(77): pagina 5
v.a.€ 577.00
Belle Vue

Gites.nl logo Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac

v.a.€ 800.00
Gite BACCHUS

v.a.€ 1350.00
Clos des Tilleuls

Gites.nl logo U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet

v.a.€ 492.00
Gîte Lencouet