Vakantiehuizen in Lot
Zoek en boek je vakantiehuis in Lot . Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.
Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy.
De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik
Een knusse roulotte of pipowagen in Frankrijk aan de rand van een natuurlijke waterbron. Van alle gemakken voorzien. De roulotte ligt in een beschermd natuurgebied. Via een trapje kom je op een klein terras waar je heerlijk kunt zitten, binnen i
Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht.
Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur
Sous l 'Acacia is een lichte gÎte, met een charmante muur 'en pierre' en geweldig uitzicht. In de huiskamer treft u een tweezits-bank en 2 fauteuils aan, een eethoek met 4 zitplaatsen en een goed ingerichte keukenhoek. De slaapkamer heeft een co
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte.
Deze advertentie betreft het nieuwe gedeelte. Dit nieuwe gedeelte is met liefde en passie gebouwd in 2000 als onze woning voor het leven in Frankrijk.
Ee
Luxe gite met twee slaapkamers en privézwembad op het rustige en ongerepte platteland van de Lot.
La Vigne Vierge, genesteld in een rustige en ongerepte landelijke omgeving, is een prachtig 18e-eeuws stenen pand gelegen in de Lot-regio in Zuid
Vakantiehuis La Noyeraie ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers.
Gîte La Noyeraie is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaa
Vakantiehuis Gîte Lavendel ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers.
Gîte Bellevue is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaat
Een heerlijk huis onder de eikenbomen. Ruime sejour met een zithoek bij de open haard. Gezellig eethoekje met stoelen die goed zitten en heel veel kastruimte. In de salon ook een comfortabele slaapbank (hoge kwaliteit) die in één beweging is i
Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en
Gite Renoir bevindt zich op de eerste verdieping. De gite heeft een zitkamer met zitbank, stoelen en tv.
De eetkamer biedt plaats aan 4 personen. De gite bevat 2 slaapkamers en
1 badkamer. Gite Renoir heeft twee terrassen waarvan er een uitzic
Vakantiechalet te Mauroux - Cahors in het mooie Zuidwest-Frankrijk.
Gelegen in een schitterend vakantiepark in het departement Lot ten zuiden van Frankrijk. Omringd door een prachtige omgeving rijk aan bossen dit midden in de wijnvelden van de
Welkom bij Domaine Labastide, een grote boerderij die dateert uit 1823 en bestaat uit prachtig gerestaureerde stenen gebouwen waar authenticiteit en charme bijdragen aan de kwaliteit van de accommodatie.Wij zijn gevestigd in een gehucht van 3 hu
De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s
Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer
Neem contact met ons op voor beschikbaarheid en meer informatie.
Rosemarie Blackburn Meeuwissen
In een klein gehuchtje in Anglars Nozac, vindt u dit mooie gerenoveerde stenen huisje. Ideaal voor een klein gezin of een stel.
In de buurt van R
In dit vakantiehuis vind je de charme van een 18e eeuws gebouw, samen met alle moderne comfort.
De gezellige woonkamer heeft een open keuken met alle voorzieningen (vaatwasser, inductiekookplaat, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker. Ook i
Aanbieders van vakantiehuizen