Frankrijk, Lot, Viazac
Frankrijk, Lot, Anglars-Nozac
Frankrijk, Lot, Montgesty
Vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad (10 x 4 m), groot terras en voorzien van alle luxe en comfort. Het huis met een totale woonoppervlakte van ca 140 m2 en 4.200 m2 grond ligt in een bosrijke omgeving op de grens van de Lot en de Dordogne
Frankrijk, Lot, Cazals
Zeer luxueus ingerichte recente provençaalse villa met panoramisch uitzicht op heuveltop en op 5 minuten van schitterend dorpje met regionaal wekelijks marktje met streekproducten. De woning ligt op hoogste heuveltop van de regio en heeft een e
Frankrijk, Lot, Souillac
Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en
Frankrijk, Lot, Fajoles
Een familievriendelijk, landelijk Frans vakantiehuis in de regio Dordogne en Lot, in de buurt van allerlei leuke meren en rivieren waar je veilig kunt zwemmen - er zijn restaurants en bars om op het terras in de zon te genieten. Dit vakantiehu
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne
Vakantiehuis La Fontaine is een geheel vrij gelegen vier persoons chalet, met een slaapkamer met een antiek tweepersoons bed. Verder zijn er op de vide op de eerste etage twee éénpersoonsbedden. Op de begane grond bevindt zich een gezellig liv
Frankrijk, Lot, Dégagnac
La Grange ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. La Grange ademt de sfeer van vroegere tijden en is tegelijkertijd ook
Frankrijk, Lot, Montcuq
Frankrijk, Lot, Mauroux
Gezamelijk te huur 3 ruime en sfeervolle vakantiehuizen / chalets, naast elkaar gelegen en ideaal voor groepen. “Van alle gemakken voorzien, dus u heeft bijna niets mee te nemen, behalve wat kleding en een goed humeur !” Omschrijving per chale
Frankrijk, Lot, Grézels
Dit vakantiehuis is gelegen in een kleine "Hameau" (gehucht) en heeft een verzorgde, sfeervolle en bijzondere inrichting. Ruime woonkamer met zitbank, eethoek en met een museale vitrinekast vol opgezette dieren die in de omgeving voorkomen. De k
Frankrijk, Lot, Frayssinet-le-Gélat
Welkom bij Domaine Labastide, een grote boerderij die dateert uit 1823 en bestaat uit prachtig gerestaureerde stenen gebouwen waar authenticiteit en charme bijdragen aan de kwaliteit van de accommodatie.Wij zijn gevestigd in een gehucht van 3 hu
Vakantiehuis Les Noyers- Le Calottier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comf
Frankrijk, Lot, Lavercantière
Welkom in 'Le nid de l'écureuil ' Dit schitterende natuurhuisje is omgeven door rust, ruimte en natuur. Het is een recent gebouwd lieflijk en knus verblijf voor 1 tot 4 personen, volledig van hout. Houtbewerking is het vak van de verhuurders,
Frankrijk, Lot, Goujounac
Ons stoere 'maison en pierre' is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd. Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer. Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Er is
Nicotiana is een gezinsvriendelijk Frans vakantiehuis landelijk huis in de regio van de Dordogne en Lot, waar je ook je huisdier mee mag nemen. Je zit hier vlakbij allerlei zwemmogelijkheden waar je veilig kunt zwemmen. Bij de meren zijn restaur
Frankrijk, Lot, Concorès
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het oude gedeelte: een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen