Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mézin
La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mazières-Naresse
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Caubon-Saint-Sauveur
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Auradou
De natuur beleven en proeven doe je hier op domein “Falgayras”. Dit domein van 10 ha is gelegen aan het einde van een doodlopende weg op de zuidflank in een prachtige vallei. U kijkt uit over de vallei met bossen, zonnebloemen, korenvelden,... D
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sos
Vakantiehuis Sicard in de Lot en Garonne is een mooi huis, gelegen op 2 verdiepingen, aan een rustig straatje met uitzicht op het mooie historische centrum van Soso. Het ruime huis met 3 slaapkamers biedt een accommodatie tot 6 personen. Het hui
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beauville
Dit vakantiehuis biedt alle moderne comfort. Het huis is geheel in steen en hout opgebouwd. Woonoppervlak van 170m2 met 4 slaapkamers, 2 ruime badkamers, 2 WC's, een grote keuken en eetkamer, woonkamer...Lange verblijven mogelijk.
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeneuve-sur-Lot
Het comfortabele huis telt 4 slaapkamers en 3 badkamers en is geschikt voor 8 personen. Er kan in de kamers een extra kinderbedje worden geplaatst.Begane grond: grote woonkamer met open haard, TV (Franse en Nederlandse zenders), DVD speler, radi
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Eutrope-de-Born
Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Vite
Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Cuzorn
Bij binnenkomst door de openslaande deuren sta je direct in de grote leefkeuken, waar een handgemaakte houten tafel van 4 meter staat en een palletkachel voor extra warmte en gezelligheid. De keuken is compleet ingericht en heeft een groot 5 pit
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Monflanquin
Gites Gardes is een pasgerenoveerde voormalige schuur, die verbouwd is tot een gite met 3 slaapkamers. Er is een eigen verwarmd zwembad. Het geheel ligt helemaal gelijkvloers, en heeft twee king-size slaapkamers met een gedeelde badkamer met inl
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen