Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot-et-Garonne

(77): pagina 2
v.a.€ 555.00
Lavictoire

Gites.nl logo Gite "La Victore" ligt direct aan de rivier de Lot. De gite beschikt over een tuin met privé steiger. Het huis heeft een gezellige zitkamer en een grote keuken die voorzien is van alle gemakken. Naast een luxe badkamer zijn er drie slaapkamers v

v.a.€ 500.00
La Catusse

Gites.nl logo La Catusse is een ruime (280m2), prachtig verbouwde boerderij met 5 slaapkamers (voorheen een geitenboerderij), nieuw ingericht naar een zeer hoge standaard en geschikt voor 10 personen. Het bevindt zich op een verhoogde positie en biedt een pan

v.a.€ 710.00
Gite Pola

Gites.nl logo www.gites-in-southwest-france.com. Deze mooie gîte biedt uiterst comfortabele accommodatie van een hoge standaard. Alle faciliteiten zijn exclusief voor u: Pool, Sauna, barbecue en Hottub. Exclusief uitzicht op Populier plantage en geen inkijk

8.4
v.a.€ 780.00
Moulin de Brisseaux

Gites.nl logo Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon

v.a.€ 590.00
Le Pigeonnier

Gites.nl logo La Bastide Portoly is van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin

v.a.€ 745.00
Domaine du Merlet

Gites.nl logo Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank

v.a.€ 388.00
La Bakénia, gite Joini

Gites.nl logo Gite "Joini" ligt apart en heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met airco. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel en een slaapbank. De keuken bevindt zich in een a

v.a.€ 1900.00
Falgayras

Gites.nl logo De natuur beleven en proeven doe je hier op domein “Falgayras”. Dit domein van 10 ha is gelegen aan het einde van een doodlopende weg op de zuidflank in een prachtige vallei. U kijkt uit over de vallei met bossen, zonnebloemen, korenvelden,... D

9.7
v.a.€ 850.00
La Couronne

Gites.nl logo In dit huis vind je nog de originele stenen muren en een open haard. Met uitzondering van de werk- of speelruimte op de bovenverdieping, bevindt de gehele woning zich op de begane grond. Een goed uitgeruste keuken / eetkamer leidt via dubbele de

v.a.€ 700.00
Villa Platane

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is gevestigd in een ruime boerderij van meer dan 300 jaar oud, die beschikt over alle moderne gemakken voor een sublieme vakantie. Het is omgeven door een parktuin en een klein stukje bos, zoals een gast die omschreef. Een prach

v.a.€ 386.00
La Petite Maison

v.a.€ 1000.00
Le gîte du château

Gites.nl logo De Gîte bevindt zich op het terrein van Château Caillac, op loop- of fietsafstand van twee mooie dorpjes met café, restaurant, bank, bloemist, bakker en epicerie. Er is een boerderijwinkel op een paar minuten lopen met verse eieren, meloen, t

v.a.€ 1260.00
La Tour

Gites.nl logo Kom relaxen in de schone en comfortabele omgeving van dit vakantiehuis, met twee aparte slaapkamers. Naast de bedden in de slaapkamers is er een tweepersoonsslaapbank in de grote woonkamer. Verder heeft het huis 2 badkamers, in een privépark met