Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fumel
Gite "La Victore" ligt direct aan de rivier de Lot. De gite beschikt over een tuin met privé steiger. Het huis heeft een gezellige zitkamer en een grote keuken die voorzien is van alle gemakken. Naast een luxe badkamer zijn er drie slaapkamers v
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Bourgougnague
La Catusse is een ruime (280m2), prachtig verbouwde boerderij met 5 slaapkamers (voorheen een geitenboerderij), nieuw ingericht naar een zeer hoge standaard en geschikt voor 10 personen. Het bevindt zich op een verhoogde positie en biedt een pan
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Caubon-Saint-Sauveur
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Paulhiac
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Bourran
www.gites-in-southwest-france.com. Deze mooie gîte biedt uiterst comfortabele accommodatie van een hoge standaard. Alle faciliteiten zijn exclusief voor u: Pool, Sauna, barbecue en Hottub. Exclusief uitzicht op Populier plantage en geen inkijk
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Loubès-Bernac
Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
La Bastide Portoly is van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin
Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeneuve-sur-Lot
Gite "Joini" ligt apart en heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met airco. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel en een slaapbank. De keuken bevindt zich in een a
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Auradou
De natuur beleven en proeven doe je hier op domein “Falgayras”. Dit domein van 10 ha is gelegen aan het einde van een doodlopende weg op de zuidflank in een prachtige vallei. U kijkt uit over de vallei met bossen, zonnebloemen, korenvelden,... D
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Monflanquin
In dit huis vind je nog de originele stenen muren en een open haard. Met uitzondering van de werk- of speelruimte op de bovenverdieping, bevindt de gehele woning zich op de begane grond. Een goed uitgeruste keuken / eetkamer leidt via dubbele de
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Agnac
Dit vakantiehuis is gevestigd in een ruime boerderij van meer dan 300 jaar oud, die beschikt over alle moderne gemakken voor een sublieme vakantie. Het is omgeven door een parktuin en een klein stukje bos, zoals een gast die omschreef. Een prach
Deze bewakershuisje heeft een open woonkamer met uitzicht op de tuin, met: Ingerichte keukenhoek, bestaande uit fornuis, kookplaat, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker, broodrooster. woonkamer met eettafel en stoelen, bank en fauteui
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fongrave
De Gîte bevindt zich op het terrein van Château Caillac, op loop- of fietsafstand van twee mooie dorpjes met café, restaurant, bank, bloemist, bakker en epicerie. Er is een boerderijwinkel op een paar minuten lopen met verse eieren, meloen, t
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Cassignas
Kom relaxen in de schone en comfortabele omgeving van dit vakantiehuis, met twee aparte slaapkamers. Naast de bedden in de slaapkamers is er een tweepersoonsslaapbank in de grote woonkamer. Verder heeft het huis 2 badkamers, in een privépark met
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sylvestre-sur-Lot
Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Savignac-de-Duras
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen