Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot

(97): pagina 3
v.a.€ 775.00
La Grange

Gites.nl logo Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat

v.a.€ 350.00
Noyer

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort. Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met uit

v.a.€ 525.00
Laviedoux

v.a.€ 525.00
Le Papillon gite a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka

v.a.€ 525.00
La Libellule a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapk

v.a.€ 895.00
La Croze - gite Matisse

Gites.nl logo Gite Matisse beschikt over een fraaie zitkamer met een eeuwenoude tegelvloer. De zitkamer is voorzien van een bank, stoelen, tv en bureau. De eetkamer bevat een originele schouw, een eettafel en een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskas

v.a.€ 701.00
Les Noyers- Le Nogier

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort

v.a.€ 795.00
BelleBiche

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is gelegen in een kleine "Hameau" (gehucht) en heeft een verzorgde, sfeervolle en bijzondere inrichting. Ruime woonkamer met zitbank, eethoek en met een museale vitrinekast vol opgezette dieren die in de omgeving voorkomen. De k

v.a.€ 700.00
Le petit Chateau

Gites.nl logo Bent u op zoek naar rust en privacy , dan kunt u met het gezin genieten van een fijne vakantie bij ons! De luxe kamers inclusief badkamer, toilet en keuken bevinden zich op de begane grond met een terras en een hoofdingang. Wij hebben 2 tweepe

v.a.€ 550.00
Le Manoir - gîte Malbec

Gites.nl logo Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, e

v.a.€ 625.00
Les Lacades

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Lacades met PRIVE zwembad ligt net buiten het dorpje Touzac. Het heeft een ruime woonkamer met ruime keuken. De keuken is compleet uitgerust met oa vaatwasser, magnetron en oven. De huiskamer heeft comfortable stoelen en ban

v.a.€ 450.00
Les pieds dans l'eau: gite BLAGOUR

Gites.nl logo Een heel ruim huis met twee grote prive terrassen, bbq, hangmat en geweldig uitzicht. Een gang met keuken, apart toilet, badkamer met inloop douche. Er is 1 slaapkamer met 2 enkele bedden waar je ook een dubbelbed van kan maken en 1 slaapkamer

v.a.€ 325.00
Les pieds dans l'eau: ROULOTTES pour 5 pers.

Gites.nl logo Twee roulottes die met een terras verbonden zijn en een unit vormen. Beiden hebben een tweepersoons bed. 1 roulotte heeft een kinderbedje boven het grote bed in een paart slaapkamertje, een eettafel met banken en opruim gedeelte. 2de roulotte he

v.a.€ 710.00
Le Prieuré Boerderij gîte

Gites.nl logo Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne

v.a.€ 335.00
Le Poulailler

v.a.€ 390.00
Le Petit Cournou

Gites.nl logo Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer