Frankrijk, Lot-et-Garonne, Paulhiac
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fieux
Le Couvent is een gerestaureerd klooster, op een heuvel in het landelijke dorpje Fieux. Met een bewoonbare oppervlakte van 310m2 op een volledig omheind terrein van 65are, biedt dit vakantiehuis plaats aan 12 tot 14 personen. Het klooster werd v
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fongrave
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Masquières
U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Cancon