Langwerpige terrassencamping direct aan de rivier de Lot: strandjes, vissen, kanoën. Grote, licht beschaduwde plaatsen. Veel natuur, veel rust.
Frankrijk, Lot, Saint-Pierre-Lafeuille
Deze mooie, gezellige camping ligt ongeveer 5 km van de A20, afrit 57 en is zeer geschikt als doorgangscamping. Er is een mooie sauna en jacuzzi bij het riante zwembad. De omgeving is erg mooi en de toeristische stad Cahors ligt vlakbij. Rust ve
Frankrijk, Lot, Carlucet
Prachtig domein rond mooi kasteel. Rust verzekerd, want deze camping richt zich alleen tot een volwassen publiek. Op de ruime, grasgroene plaatsen waan je jezelf even kasteelheer. Zeer veel excursiemogelijkheden in de Dordogne, Quercy en Périgor
Frankrijk, Lot, Thégra
Bijzonder fraaie en goed onderhouden camping met ruime grasgroene staanplaatsen. Erg mooi verwarmd zwembad, overdekt bij slecht weer. Nieuw verwarmd sanitair. Het attractieve grotcomplex 'Gouffre de Padirac' en het pelgrimsoord Rocamadour liggen
Frankrijk, Lot, Reyrevignes
Kleinschalig vakantiepark met 18 ruime plaatsen, 2 huurtenten en 14 ruim gelegen bungalows, in de groene heuvels van de Quercy, 12 km van Figeac. Ideaal voor iedereen die van ruimte, rust en natuurschoon houdt. Er is een klein restaurant, een ov
Frankrijk, Lot, Larnagol
Zeer enthousiaste Engelse eigenaars beheren hier een natuurcamping die rust uitstraalt. Prachtig gelegen aan rivier, nodigen de zeer grote plaatsen uit tot een rustgevend verblijf in gezelschap van veelal Engelse kampeerders.
Wat gedateerde, schaduwrijke camping direct aan de Lot. Zwembad en winkeltje op de camping. Kano- en fietsmogelijkheden.
Frankrijk, Lot, Saint-Cirq-Lapopie
Grote camping nabij de rivier de Lot met veel voorzieningen voor kinderen. Dorp St. Cirq op loopafstand. Door zijn unieke ligging een ideale uitvalsbasis voor de verkenning van de lieflijke LOT en CELE ! Goede voorzieningen en een uitgebreid aan
Mooie, bijna natuurcamping, gedeeltelijk in bos gelegen. Goede voorzieningen, prettige sfeer en rust. St. Cirq ligt op ± 3 km, ook te bereiken met navette.