Frankrijk, Lot, Vayrac
Op dit terrein is er uitsluitend verhuur van traditionele, houten chalets in een bosrijk gebied. Verder zijn er vele recreatiemogelijkheden zoals kanoën, vissen, mountainbiken en bowlen in de directe omgeving. Er zijn alleen huuraccommodaties en
Frankrijk, Lot, Saint-Cirq-Lapopie
De camping ligt in de buurt van Parc Naturel Régional des Causses du Quercy, met veel toeristische trekpleisters. Meerdere staanplaatsen liggen in het eikenbos op terrassen. Staanplaatsen zijn soms hellend. Het verwarmde zwembad en de zeer grote
Frankrijk, Lot, Saint-Pantaléon
Het beeld van de camping wordt bepaald door het middeleeuwse gebouw annex watermolen. De kampeerder kan genieten van de gevarieerde begroeiing van bomen en struiken. Verkoeling kan gevonden worden in het zwembad dat uitgerust is met een watergli
Frankrijk, Lot, Montfaucon
De staanplaatsen, deels beschut, liggen op een heuvel. In het bos zijn de plaatsen gescheiden door muurtjes van opgestapelde stenen en boomresten. Op het andere deel bepalen heggen en planten de afscheiding. Zwembad en restaurant bieden een pano
Deze langgerekte bosachtige camping ligt aan de oever van de rivier de Lot. De staanplaatsen zijn vlak en beschikken grotendeels ook over schaduw. In de rivier de Lot kan gezwommen worden en er kunnen kano's worden gehuurd. Er is een klein stran
Frankrijk, Lot, martel
Het terrein met alleen huuraccommodaties ligt in het hart van de Dordogne-vallei. Er zijn veel ontspanningsmogelijkheden en veel dieren waar de kinderen volop plezier aan beleven. De kleintjes kunnen genieten van de trapauto's, de trampoline of
Frankrijk, Lot, Larnagol
Een camping vooral voor het 'traditioneel kamperen'. Eenvoudig maar goed van karakter en service, gelegen in een prachtige rustige omgeving, in een vallei aan de Lot. De zeer ruime staanplaatsen op het langgerekte terrein worden door m
Frankrijk, Lot, Payrac
De camping heeft een parkachtige sfeer. Op het terrasvormige, glooiende terrein liggen de meeste staanplaatsen onder bomen. Het grote openluchtzwembad en kleuterbad bieden afkoeling. Rondom de bassins staan ligstoelen om te zonnen. In de snackba
Frankrijk, Lot, Saint-Germain-du-Bel-Air
De landschappelijk ingerichte camping omringd door beboste heuvels, ligt aan een beek van een voormalige molen. De ruime staanplaatsen liggen zowel in de schaduw als in de zon. Het eenvoudige zwembad heeft een kleuterbad en aangrenzend is een ba
Frankrijk, Lot, Vers
De camping ligt in een bos met veel eikenbomen. De staanplaatsen, die centraal gelegen zijn op het hoogste veld van de camping, worden gescheiden door hagen. De huuraccommodaties liggen overwegend apart. In juli en augustus wordt eens per week o