Frankrijk, Lot, Saint-Cirq-Lapopie
De camping ligt in het natuurpark van de Causses du Quercy. De standplaatsen zijn afgebakend door gevarieerde loofbomen en struiken. Het hooggelegen kunstenaarsdorp Saint- Cirq-Lapopie ligt op loopafstand. Campinggasten krijgen korting op de ent
Frankrijk, Lot, Thégra
Camping Les Chalets de Thégra is rustig gelegen in de Lot, wat in de Midi-Pyrénées ligt. De rivier Dordogne is vlakbij en biedt volop recreatiemogelijkheden zoals wandelen of een tocht per kano of kajak. Er zijn uitsluitend huuraccommodaties op
De camping ligt in de buurt van Parc Naturel Régional des Causses du Quercy, met veel toeristische trekpleisters. Meerdere staanplaatsen liggen in het eikenbos op terrassen. Staanplaatsen zijn soms hellend. Het verwarmde zwembad en de zeer grote
Bijzonder fraaie en goed onderhouden camping met ruime grasgroene staanplaatsen. Erg mooi verwarmd zwembad, overdekt bij slecht weer. Nieuw verwarmd sanitair. Het attractieve grotcomplex 'Gouffre de Padirac' en het pelgrimsoord Rocamadour liggen
Deze langgerekte bosachtige camping ligt aan de oever van de rivier de Lot. De staanplaatsen zijn vlak en beschikken grotendeels ook over schaduw. In de rivier de Lot kan gezwommen worden en er kunnen kano's worden gehuurd. Er is een klein stran
Frankrijk, Lot, Gourdon
De camping heeft ruime staanplaatsen. De nadruk ligt hier op relaxen en onthaasten. Tevens is er verhuur van stacaravans en canvastenten. Er is een zwembad en een petanquebaan. Iedere ochtend is er vers brood en de camping heeft een restaurant.
Frankrijk, Lot, Larnagol
Zeer enthousiaste Engelse eigenaars beheren hier een natuurcamping die rust uitstraalt. Prachtig gelegen aan rivier, nodigen de zeer grote plaatsen uit tot een rustgevend verblijf in gezelschap van veelal Engelse kampeerders.
Een camping vooral voor het 'traditioneel kamperen'. Eenvoudig maar goed van karakter en service, gelegen in een prachtige rustige omgeving, in een vallei aan de Lot. De zeer ruime staanplaatsen op het langgerekte terrein worden door m
Grote camping nabij de rivier de Lot met veel voorzieningen voor kinderen. Dorp St. Cirq op loopafstand. Door zijn unieke ligging een ideale uitvalsbasis voor de verkenning van de lieflijke LOT en CELE ! Goede voorzieningen en een uitgebreid aan
Deze verzorgde, kleinschalige camping heeft staanplaatsen aan laantjes, enkele met privésanitair. Bomen zorgen voor schaduw. In het hoogseizoen richt de camping zich op gezinnen met kinderen tot 12 jaar. Het zwembad met apart kleuterbadje heeft