Frankrijk, Lot, Thégra
Camping Les Chalets de Thégra is rustig gelegen in de Lot, wat in de Midi-Pyrénées ligt. De rivier Dordogne is vlakbij en biedt volop recreatiemogelijkheden zoals wandelen of een tocht per kano of kajak. Er zijn uitsluitend huuraccommodaties op
Frankrijk, Lot, Saint-Cirq-Lapopie
De camping ligt in de buurt van Parc Naturel Régional des Causses du Quercy, met veel toeristische trekpleisters. Meerdere staanplaatsen liggen in het eikenbos op terrassen. Staanplaatsen zijn soms hellend. Het verwarmde zwembad en de zeer grote
Langwerpige terrassencamping direct aan de rivier de Lot: strandjes, vissen, kanoën. Grote, licht beschaduwde plaatsen. Veel natuur, veel rust.
Bijzonder fraaie en goed onderhouden camping met ruime grasgroene staanplaatsen. Erg mooi verwarmd zwembad, overdekt bij slecht weer. Nieuw verwarmd sanitair. Het attractieve grotcomplex 'Gouffre de Padirac' en het pelgrimsoord Rocamadour liggen
Deze langgerekte bosachtige camping ligt aan de oever van de rivier de Lot. De staanplaatsen zijn vlak en beschikken grotendeels ook over schaduw. In de rivier de Lot kan gezwommen worden en er kunnen kano's worden gehuurd. Er is een klein stran
Frankrijk, Lot, Larnagol
Zeer enthousiaste Engelse eigenaars beheren hier een natuurcamping die rust uitstraalt. Prachtig gelegen aan rivier, nodigen de zeer grote plaatsen uit tot een rustgevend verblijf in gezelschap van veelal Engelse kampeerders.
Frankrijk, Lot, martel
Het terrein met alleen huuraccommodaties ligt in het hart van de Dordogne-vallei. Er zijn veel ontspanningsmogelijkheden en veel dieren waar de kinderen volop plezier aan beleven. De kleintjes kunnen genieten van de trapauto's, de trampoline of
Een camping vooral voor het 'traditioneel kamperen'. Eenvoudig maar goed van karakter en service, gelegen in een prachtige rustige omgeving, in een vallei aan de Lot. De zeer ruime staanplaatsen op het langgerekte terrein worden door m
Grote camping nabij de rivier de Lot met veel voorzieningen voor kinderen. Dorp St. Cirq op loopafstand. Door zijn unieke ligging een ideale uitvalsbasis voor de verkenning van de lieflijke LOT en CELE ! Goede voorzieningen en een uitgebreid aan
Mooie, bijna natuurcamping, gedeeltelijk in bos gelegen. Goede voorzieningen, prettige sfeer en rust. St. Cirq ligt op ± 3 km, ook te bereiken met navette.