Frankrijk, Lot, Gourdon
De camping ligt op de kruising van de departementen Lot, Dordogne en Lot et Garonne. In deze streek van Bouriane Lotoise kunt u genieten van veel verschillende activiteiten: kanoën, klimmen, wandelen, paardrijden en mountainbiken. De Hameaux de
Frankrijk, Lot, Saint-Cirq-Lapopie
De camping ligt in het natuurpark van de Causses du Quercy. De standplaatsen zijn afgebakend door gevarieerde loofbomen en struiken. Het hooggelegen kunstenaarsdorp Saint- Cirq-Lapopie ligt op loopafstand. Campinggasten krijgen korting op de ent
Frankrijk, Lot, Thégra
Camping Les Chalets de Thégra is rustig gelegen in de Lot, wat in de Midi-Pyrénées ligt. De rivier Dordogne is vlakbij en biedt volop recreatiemogelijkheden zoals wandelen of een tocht per kano of kajak. Er zijn uitsluitend huuraccommodaties op
De camping ligt in de buurt van Parc Naturel Régional des Causses du Quercy, met veel toeristische trekpleisters. Meerdere staanplaatsen liggen in het eikenbos op terrassen. Staanplaatsen zijn soms hellend. Het verwarmde zwembad en de zeer grote
Frankrijk, Lot, Saint-Chamarand
De staanplaatsen zijn weliswaar afgebakend, maar niet strikt gescheiden. Er is een grote speelweide met enkele speeltoestellen. De camping beschikt over een voetbalveld, tennisbaan, tafeltennistafels en een jeu-de-boulesbaan. Er is een visvijver
Bijzonder fraaie en goed onderhouden camping met ruime grasgroene staanplaatsen. Erg mooi verwarmd zwembad, overdekt bij slecht weer. Nieuw verwarmd sanitair. Het attractieve grotcomplex 'Gouffre de Padirac' en het pelgrimsoord Rocamadour liggen
De camping heeft ruime staanplaatsen. De nadruk ligt hier op relaxen en onthaasten. Tevens is er verhuur van stacaravans en canvastenten. Er is een zwembad en een petanquebaan. Iedere ochtend is er vers brood en de camping heeft een restaurant.
Frankrijk, Lot, Larnagol
Een camping vooral voor het 'traditioneel kamperen'. Eenvoudig maar goed van karakter en service, gelegen in een prachtige rustige omgeving, in een vallei aan de Lot. De zeer ruime staanplaatsen op het langgerekte terrein worden door m
Deze verzorgde, kleinschalige camping heeft staanplaatsen aan laantjes, enkele met privésanitair. Bomen zorgen voor schaduw. In het hoogseizoen richt de camping zich op gezinnen met kinderen tot 12 jaar. Het zwembad met apart kleuterbadje heeft