Frankrijk, Lot, Souillac
Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, e
Frankrijk, Lot, Fajoles
Nicotiana is een gezinsvriendelijk Frans vakantiehuis landelijk huis in de regio van de Dordogne en Lot, waar je ook je huisdier mee mag nemen. Je zit hier vlakbij allerlei zwemmogelijkheden waar je veilig kunt zwemmen. Bij de meren zijn restaur
Frankrijk, Lot, Concorès
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het oude gedeelte: een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de
Frankrijk, Lot, Viazac
Frankrijk, Lot, Montet-et-Bouxal
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes (op gelijkvloers) en een appartement (160m², op 1ste verdieping) boordevol charme en comfort. Het appartement beschikt over een privé ingang, een groot terras met barbecue. Living met zithoek e
Frankrijk, Lot, Lavercantière
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Demoiselle' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw en
Frankrijk, Lot, Thédirac
Ruim en zonnig vakantiehuis in natuurgebied Le Quercy dichtbij Cahors en Gourdon. Je zit hier veilig voor corona, want het huis ligt afgelegen in een gebied waar corona gelukkig heel weinig slachtoffers heeft geëist. Het huis heeft 2 slaapkamers
Frankrijk, Lot, Grézels
Vakantiehuis Coulou ligt op u te wachten op een terrein van 20 hectare ongerepte natuur. Het vakantiehuis is gevestigd in een voormalige boerderij waar vroeger wijn werd geproduceerd. Het huis is helemaal gerenoveerd, waarbij het oorspronkelijke
Frankrijk, Lot, Touzac
Vakantiehuis Les Lacades met PRIVE zwembad ligt net buiten het dorpje Touzac. Het heeft een ruime woonkamer met ruime keuken. De keuken is compleet uitgerust met oa vaatwasser, magnetron en oven. De huiskamer heeft comfortable stoelen en ban
Een familievriendelijk, landelijk Frans vakantiehuis in de regio Dordogne en Lot, in de buurt van allerlei leuke meren en rivieren waar je veilig kunt zwemmen - er zijn restaurants en bars om op het terras in de zon te genieten. Dit vakantiehu
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e
Frankrijk, Lot, Bétaille
Bent u op zoek naar rust en privacy , dan kunt u met het gezin genieten van een fijne vakantie bij ons! De luxe kamers inclusief badkamer, toilet en keuken bevinden zich op de begane grond met een terras en een hoofdingang. Wij hebben 2 tweepe
Frankrijk, Lot, Montgesty
Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort
Frankrijk, Lot, Frayssinet-le-Gélat
Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat
Frankrijk, Lot, Cazals
Zeer luxueus ingerichte recente provençaalse villa met panoramisch uitzicht op heuveltop en op 5 minuten van schitterend dorpje met regionaal wekelijks marktje met streekproducten. De woning ligt op hoogste heuveltop van de regio en heeft een e
Dit vakantiehuis is gelegen in een kleine "Hameau" (gehucht) en heeft een verzorgde, sfeervolle en bijzondere inrichting. Ruime woonkamer met zitbank, eethoek en met een museale vitrinekast vol opgezette dieren die in de omgeving voorkomen. De k
Frankrijk, Lot, Salviac
Op de Domaine staat 1 nieuw woonhuis tegen een helling aan met uitzicht op het dorp Latge, het huis is een riante woning met een hal, woonkamer met open keukenwoning is voorzien met electrische verwarming die met een thermosstaat verdeelt is. H
Vakantiehuis Les Noyers- Le Calottier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comf
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen