(77): pagina 5
v.a.€ 935.00
Joyau Belle

Gites.nl logo Joyau Belle is een van de twee gîtes op ons terrein Les Breziers. Deze grootste gîte is met aandacht en passie ingericht en straalt een warme en intieme sfeer uit. Op de benedenverdieping vindt u de hal met 2 twee-persoons slaapkamers, ieder m

v.a.€ 499.00
Maison de Peyralat

Gites.nl logo Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik

v.a.€ 300.00
Les pieds dans l'eau: ROULOTTE 2/3 pers

Gites.nl logo Een knusse roulotte of pipowagen in Frankrijk aan de rand van een natuurlijke waterbron. Van alle gemakken voorzien. De roulotte ligt in een beschermd natuurgebied. Via een trapje kom je op een klein terras waar je heerlijk kunt zitten, binnen i

v.a.€ 600.00
Millésime

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur

9.8