(77): pagina 5
v.a.€ 1250.00
Mas de Bouriou
10 pers.

Gites.nl logo Er is nog een plek waar echte stilte heerst en waar u kunt genieten op niveau!Op onze berg (330m) aan de Vallee du Lot (het Toscane van Frankrijk), kunt u een heerlijke vakantie doorbrengen in deze stijlvolle natuurstenen campagnewoning met feno

9.6
v.a.€ 445.00
L'Étable

v.a.€ 515.00
Le Manoir - gîte Duras

Gites.nl logo De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s

v.a.€ 660.00
Le bois de barthes 'La dame blanche'

Gites.nl logo In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e

v.a.€ 701.00
Les Noyers- Le Nogier

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort