Frankrijk, Lot, Anglars-Nozac
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Demoiselle' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw en
Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur