(97): pagina 5
v.a.€ 795.00
le repos

Gites.nl logo Zeer luxueus ingerichte recente provençaalse villa met panoramisch uitzicht op heuveltop en op 5 minuten van schitterend dorpje met regionaal wekelijks marktje met streekproducten. De woning ligt op hoogste heuveltop van de regio en heeft een e

v.a.€ 795.00
BelleBiche

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is gelegen in een kleine "Hameau" (gehucht) en heeft een verzorgde, sfeervolle en bijzondere inrichting. Ruime woonkamer met zitbank, eethoek en met een museale vitrinekast vol opgezette dieren die in de omgeving voorkomen. De k

v.a.€ 800.00
Le Lavande

Gites.nl logo De sfeervolle tipitent 'Le Lavande' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De mooie ronde ruimte van de tipitent is voorzien van een heerlijk tweepersoonsbed, koelkast, TV en kachel. Het hoeft je dus aan ni

v.a.€ 800.00
Les Plantades

Gites.nl logo Op de Domaine staat 1 nieuw woonhuis tegen een helling aan met uitzicht op het dorp Latge, het huis is een riante woning met een hal, woonkamer met open keukenwoning is voorzien met electrische verwarming die met een thermosstaat verdeelt is. H

v.a.€ 805.00
Gite La Noyeraie

Gites.nl logo Vakantiehuis La Noyeraie ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte La Noyeraie is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaa

v.a.€ 813.00
Les Noyers- Le Calottier

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Calottier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comf

8
v.a.€ 870.00
La Rivière

Gites.nl logo La Rivière is een superleuke, gezellige vakantiewoning (4 slaapkamers), met een groot infinity zwembad. Dit leuke verbouwde en met smaak ingerichte vakantiehuis is ruimschoots geschikt voor 8 personen. Op een schitterend plekje gelegen aan de ra

v.a.€ 895.00
La Croze - gite Matisse

Gites.nl logo Gite Matisse beschikt over een fraaie zitkamer met een eeuwenoude tegelvloer. De zitkamer is voorzien van een bank, stoelen, tv en bureau. De eetkamer bevat een originele schouw, een eettafel en een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskas

v.a.€ 895.00
La Croze - gite Monet

Gites.nl logo Gite Monet heeft een grote huiskamer met gezellige zithoek met openhaard, zitbank, stoelen en tv. De kamer bevat een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskast, combi magnetron en vaatwasser. De eethoek biedt ruimte aan 6 personen. De 3 sla

v.a.€ 925.00
Les Combes 10
10 pers.

Gites.nl logo Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Het oude gedeelte is een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de muren zijn 60 cm dik.

v.a.€ 930.00
Le Blaireau Bleu

Gites.nl logo Ons stoere 'maison en pierre' is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd. Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer. Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Er is

8.5
v.a.€ 935.00
Joyau Belle

Gites.nl logo Joyau Belle is een van de twee gîtes op ons terrein Les Breziers. Deze grootste gîte is met aandacht en passie ingericht en straalt een warme en intieme sfeer uit. Op de benedenverdieping vindt u de hal met 2 twee-persoons slaapkamers, ieder m

v.a.€ 945.00
La Pierre Rouge

Gites.nl logo Rustig gelegen op bijna 300 meter hoogte, in het hart van de Cahors wijngaarden en bossen (de Lot), biedt onze gîte optimale rust en privacy. Het uitzicht is adembenemend. De lokatie is op vrijstaand en beschikt over een eigen oprit en parkeerpl

v.a.€ 955.00
La Vigne Vierge Gite de Charme

Gites.nl logo Luxe gite met twee slaapkamers en privézwembad op het rustige en ongerepte platteland van de Lot. La Vigne Vierge, genesteld in een rustige en ongerepte landelijke omgeving, is een prachtig 18e-eeuws stenen pand gelegen in de Lot-regio in Zuid

v.a.€ 975.00
Marilove

Gites.nl logo Loft Style Boutique Villa Marilove is één van de toppers van FranceVilla. Zoekt u een ècht perfect vakantiehuis in Zuid-Frankrijk met licht, ruimte, stijl en klasse dan is deze moderne villa precies wat u zoekt… ook nog eens vlakbij de 18 h

v.a.€ 980.00
Las Costes
7 pers.

Gites.nl logo Las Costes Op een geweldige plek, in het hart van de Périgord Noir, staat dit karakteristieke en romantische vakantiehuis Las Costes. Hier kunt u samen met uw geliefde en/of uw gezin van alle rust en ruimte genieten in een historische setting.

v.a.€ 1060.00
Domaine Alegria

Gites.nl logo Het geheel vrijstaande Quercinoise huis heeft een prachtige tuin van een halve hectare. Veel groen met diverse terrassen waar het heerlijk toeven is in zowel het voorjaar als de zomer als het najaar. Op de begane grond is een woonkamer met zit