(97): pagina 4
v.a.€ 620.00
coulou

Gites.nl logo Vakantiehuis Coulou ligt op u te wachten op een terrein van 20 hectare ongerepte natuur. Het vakantiehuis is gevestigd in een voormalige boerderij waar vroeger wijn werd geproduceerd. Het huis is helemaal gerenoveerd, waarbij het oorspronkelijke

v.a.€ 620.00
Les Prinquières La Pêche

Gites.nl logo De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor

v.a.€ 625.00
Les Lacades

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Lacades met PRIVE zwembad ligt net buiten het dorpje Touzac. Het heeft een ruime woonkamer met ruime keuken. De keuken is compleet uitgerust met oa vaatwasser, magnetron en oven. De huiskamer heeft comfortable stoelen en ban

v.a.€ 650.00
La Grange

Gites.nl logo Een familievriendelijk, landelijk Frans vakantiehuis in de regio Dordogne en Lot, in de buurt van allerlei leuke meren en rivieren waar je veilig kunt zwemmen - er zijn restaurants en bars om op het terras in de zon te genieten. Dit vakantiehu

9.6
v.a.€ 650.00
Chez Rose

Gites.nl logo Neem contact met ons op voor beschikbaarheid en meer informatie. Rosemarie Blackburn Meeuwissen In een klein gehuchtje in Anglars Nozac, vindt u dit mooie gerenoveerde stenen huisje. Ideaal voor een klein gezin of een stel. In de buurt van R

v.a.€ 660.00
Le bois de barthes 'La dame blanche'

Gites.nl logo In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e

v.a.€ 670.00
La Croze - gite Renoir

Gites.nl logo Gite Renoir bevindt zich op de eerste verdieping. De gite heeft een zitkamer met zitbank, stoelen en tv. De eetkamer biedt plaats aan 4 personen. De gite bevat 2 slaapkamers en 1 badkamer. Gite Renoir heeft twee terrassen waarvan er een uitzic

v.a.€ 700.00
Le Jasmin

Gites.nl logo Het romantisch chalet 'Le Jasmin' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De inrichting van de accommodatie is een mooie combinatie van landelijk en modern, waardoor het meteen gezellig is. Net als de andere

v.a.€ 700.00
Le petit Chateau

Gites.nl logo Bent u op zoek naar rust en privacy , dan kunt u met het gezin genieten van een fijne vakantie bij ons! De luxe kamers inclusief badkamer, toilet en keuken bevinden zich op de begane grond met een terras en een hoofdingang. Wij hebben 2 tweepe

v.a.€ 700.00
La Quintou

Gites.nl logo Onze met liefde en vakmanschap geheel gerenoveerde zeer comfortabele gite, van oudsher een traditioneel gebouwde 'en pierre' schuur, is bij uitstek geschikt voor twee personen die willen genieten van rust, ruimte, privacy en natuur. De stilte is

9.9
v.a.€ 701.00
Les Noyers- Le Nogier

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort

v.a.€ 710.00
Le Prieuré Boerderij gîte

Gites.nl logo Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne

v.a.€ 730.00
La Pierre Rouge Cabane

Gites.nl logo Met z`n tweetjes genieten van het buitenleven in een houten vakantiehuis in Frankrijk 'La Cabane du Causse'. Een unieke lokatie, gelegen op de top van de hoogste heuvel (300 m) en omringd door uitgestrekte wijngaarden en bossen. Daar verscholen

v.a.€ 756.00
Gite La Glycine

Gites.nl logo Vakantiehuis Gîte Lavendel ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte Bellevue is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaat

v.a.€ 763.00
Coeur de Lot

Gites.nl logo Heerlijk ruim vakantiehuis met XXL zwembad*, tuin en groot terras, landelijk gelegen in het hart van het Lot departement. Een echte oase van rust, voor liefhebbers van de natuur, biedt het onderdak-huisje Quercy steen Causses met duiventil - ong

v.a.€ 775.00
La Grange

Gites.nl logo Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat