(77): pagina 1

20 pers.

Gites.nl logo Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een

v.a.€ 325.00
Studio Lencouet

v.a.€ 386.00
La Petite Maison

v.a.€ 388.00
La Bakénia, gite Joini

Gites.nl logo Gite "Joini" ligt apart en heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met airco. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel en een slaapbank. De keuken bevindt zich in een a

v.a.€ 400.00
Ducel2

Gites.nl logo Gîte Ducel (zie elders op deze site) is al ruim tien jaar een beproefde, vertrouwde en zeer gewaardeerde bestemming voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. Ducel2, oftewel het Verre Huisje, doet daar zeker niet voor onder. Uitgetest en (meer

v.a.€ 420.00
Pieces du Pigeonnier

Gites.nl logo Dit is een klein stenen huisje met drie verdiepingen en drie kamers, op elke verdieping een. Er zijn twee terrassen waar je heerlijk buiten kunt zitten en naar de weelderige natuur en het prachtige landschap kunt kijken. Hier kun je rust en vred

8.3
v.a.€ 430.00
La Bakénia, gite Nissou

Gites.nl logo Gite "Nissou" ligt tegen het woonhuis van de eigenaren aan maar heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met een airco unit. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel, 3

v.a.€ 450.00
Pigeonnier / Peperbus

Gites.nl logo Vakantiehuis "Pigeonnier / Peperbus" Toen deze duiventoren gebouwd werd, was Napoleon Bonaparte aan de macht en werd het bezit van een duiventoren vrijgegeven voor de herenboeren. De rotsachtige bodem kon de mest goed gebruiken en ook voor een

9.4
v.a.€ 475.00
Andante

Gites.nl logo Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen.De andere woning word

v.a.€ 492.00
Gîte Lencouet

v.a.€ 500.00
La Catusse

Gites.nl logo La Catusse is een ruime (280m2), prachtig verbouwde boerderij met 5 slaapkamers (voorheen een geitenboerderij), nieuw ingericht naar een zeer hoge standaard en geschikt voor 10 personen. Het bevindt zich op een verhoogde positie en biedt een pan

v.a.€ 525.00
Le Rosier

Gites.nl logo Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een

v.a.€ 550.00
Gite Sicard

Gites.nl logo Vakantiehuis Sicard in de Lot en Garonne is een mooi huis, gelegen op 2 verdiepingen, aan een rustig straatje met uitzicht op het mooie historische centrum van Soso. Het ruime huis met 3 slaapkamers biedt een accommodatie tot 6 personen. Het hui

v.a.€ 550.00
L'Atelier

Gites.nl logo Het Atelier is een voormalige werkplaats die omgebouwd is tot een sfeervol vakantiehuis voor een gezin of twee koppels. Alles is gelijkvloers, er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en een twee éénpersoonsbedden. Een badkamer di

9.4
v.a.€ 550.00
Yquem

Gites.nl logo De entree van 'Maison de Maître' Limouzy geeft toegang tot twee ruime zelfvoorzienende appartementen van ca. 65m2 elk, verdeeld over twee verdiepingen, waarvan appartement Yquem hier te huur aangeboden wordt. Op de begane grond bevindt zich een