(77): pagina 1

v.a.€ 4500.00
Lasclottes Farmhouse
15 pers.

Gites.nl logo Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail. Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen,

v.a.€ 2280.00
La Belle Epoque
14 pers.

Gites.nl logo La Belle Epoque biedt comfortabel plaats aan 14 volwassenen en maximaal twee baby's (maximaal 15 gasten per keer). Met een volledig prive zwembad (gloednieuw voor 2021) en ruime prive-terrein is het de perfecte landelijke retraite. We hebben een

v.a.€ 1900.00
Falgayras

Gites.nl logo De natuur beleven en proeven doe je hier op domein “Falgayras”. Dit domein van 10 ha is gelegen aan het einde van een doodlopende weg op de zuidflank in een prachtige vallei. U kijkt uit over de vallei met bossen, zonnebloemen, korenvelden,... D

9.7
v.a.€ 1415.00
Petit Paradis

Gites.nl logo Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo

v.a.€ 1400.00
L' Hoste

9.3
v.a.€ 1400.00
Domaine de France Complete

v.a.€ 1400.00
Boutouzet

Gites.nl logo Het comfortabele huis telt 4 slaapkamers en 3 badkamers en is geschikt voor 8 personen. Er kan in de kamers een extra kinderbedje worden geplaatst.Begane grond: grote woonkamer met open haard, TV (Franse en Nederlandse zenders), DVD speler, radi

v.a.€ 1390.00
Maison Pradasse sur Lot

v.a.€ 1380.00
Le Couvent
14 pers.

Gites.nl logo Le Couvent is een gerestaureerd klooster, op een heuvel in het landelijke dorpje Fieux. Met een bewoonbare oppervlakte van 310m2 op een volledig omheind terrein van 65are, biedt dit vakantiehuis plaats aan 12 tot 14 personen. Het klooster werd v

9.9
v.a.€ 1365.00
Bély Bas

Gites.nl logo Bij binnenkomst door de openslaande deuren sta je direct in de grote leefkeuken, waar een handgemaakte houten tafel van 4 meter staat en een palletkachel voor extra warmte en gezelligheid. De keuken is compleet ingericht en heeft een groot 5 pit

v.a.€ 1350.00
Clos des Tilleuls

v.a.€ 1260.00
La Tour

Gites.nl logo Kom relaxen in de schone en comfortabele omgeving van dit vakantiehuis, met twee aparte slaapkamers. Naast de bedden in de slaapkamers is er een tweepersoonsslaapbank in de grote woonkamer. Verder heeft het huis 2 badkamers, in een privépark met

v.a.€ 1200.00
Le Marronnier

Gites.nl logo Landelijk gelegen huis met veel buitenruimte, eigen zwembad en grote overkapping met buitenkeuken. Eigen terrein 8500 m2, grenzend aan mooie boomgaard. Sfeervol ingerichte woonkamer en grote eetkeuken. Met drie ruime slaapkamers. Zwembad 11 mete