(77): pagina 1

v.a.€ 1390.00
Maison Pradasse sur Lot

v.a.€ 577.00
Belle Vue

Gites.nl logo Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac

v.a.€ 800.00
Gite BACCHUS

v.a.€ 780.00
Moulin de Brisseaux

Gites.nl logo Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon

v.a.€ 1400.00
L' Hoste

9.3
v.a.€ 386.00
La Petite Maison

v.a.€ 610.00
les Chênes

v.a.€ 525.00
Le Rosier

Gites.nl logo Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een

v.a.€ 1350.00
Clos des Tilleuls

v.a.€ 712.00
Gîte Les Sapins

v.a.€ 492.00
Gîte Lencouet

v.a.€ 325.00
Studio Lencouet

v.a.€ 575.00
Bernac